Pieejamības rīki

2023. gada 1. septembris

Jau 170. reizi Vecsaules pamatskola sagaida savus skolēnus, skolotājus, vecākus jaunā mācību gada pirmajā pasākumā. Tas ir tikai tāpēc, ka jūs un iepriekšējās skolēnu paaudzes ir bijušas patiesi uzticīgas savai skolai, ir īstenas tās patriotes.

Jaunais mācību gads būs ļoti nozīmīgs un neaizmirstams, jo paies skolas jubilejas zīmē. Pirmajā nedēļā varēsiet sevi apliecināt projekta nedēļā, piedalīties skolas dzimšanas dienas svinībās, bet jau nākamajās nedēļās parādīt sevi kā centīgus, atbildīgus, mērķtiecīgus, uzcītīgus skolēnus, vairot skolas slavu, stiprināt tās vārdu un skanējumu visā novadā un valstī.

Mūsu pirmklasnieki savā pirmajā mācību dienā saņems grāmatiņu “Burtu pasakas”, kur katram burtiņam veltīts savs notikums. Mūsu skolas burtiņi ir veiksmes burtiņš “v” un saules burtinš “s”. Kur gan var būt sekmīgāks mācību process kā veiksmīgā, saules apspīdētā skolā kāda ir mūsējā. Lai skola Jūs šodien sagaidītu saposusies savai jubilejai, vasarā viņa ir piedzīvojusi vairākus jauninājumus – jaunu uzrakstu, labiekārtotu dabaszinību kabinetu, karoga mastus, āra šūpoles un jaunas darba vietas āra nodarbībām un daudz ko citu. Kopā priecāsimies par to, saudzēsim, rūpēsimies ik dienu. Jaunumi netrūkst arī ārpusstundu aktivitātēs – gan sporta dejas, gan jaunsargu nodarbības.

Lai darbīgs, aizrautīgs, saticīgs jaunais mācību gads mums visiem!

Direktore Aija Spriņķe

Meklēt

Skola2030

unnamed

Skola2030

Skola 2030 logotips

personas datu apstrade

Vecsaules pamatskola. Vecsaule,
Vecsaules pagasts,
Bauskas novads, LV–3932
Tālr.: 26388608
Direktore: Sarmīte Zandere 29178981
Saimniecības pārzinis: Aldis Žaludka 28600467
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ministrija balta

pieejamiba 1