Vecsaules pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

 

2020. gada 10. janvārī

Labdien. Informēju par aizvadītiem Bauskas un Rundāles novadu sporta spēļu dambretes visjaunāko zēnu un meiteņu turnīru rezultātiem. Sacensībās iesaistījās 17 komandas no septiņām Bauskas novada skolām. Zēnu grupā desmit komandu konkurencē ar visām uzvarām triumfēja Vecsaules pamatskolas komanda - 18 punkti. Verners Fibigs un Sandris Vecvagars, par sešiem punktiem apsteidzot pilsētas pamatskolas zēnus Ričardu Cerusu un Kristeru Salnu. Paldies par atsaucību un veiksmi turpmākajās sporta spēļu sacensībās. Nākošajā piektdienā (17.janvārī) dambretes sacensības notiks 2004.un 2005.gados dzimušiem zēniem un meitenēm. 

Page0001

2020. gada 17. janvāris

Labdien. Bauskas un Rundāles novadu sporta spēļu sacensības dambretē 17. janvārī pavasarīgā noskaņā aizvadīja U-16 vecuma grupas 13 zēnu un meiteņu komandas no sešām skolām. Vecsaules pamatskolas Leo Jonikāns kopā ar skolasbiedru Reini Janeru izcīnīja trešo vietu komandu vērtējumā. Vecsaules pamatskolas meiteņu (Evas Kublinskas un Evas Štrauses) kontā 5 punkti.  Individuāli pie pirmā galdiņa labāko trijnieku ieņēma Kristiāna Purviņa, Eva Kublinska un Katrīna Krūmiņa (Pilsrundāles vidusskola). Nākampiektdien, 24. janvārī  dambretes turnīrus aizvadīs U-14 vecuma grupas (2006.,2007.,2008.g.dzim.) zēnu un meiteņu komandas. Vēlu veiksmi !

Sacensību galvenais tiesnesis Māris Bergs

2017. gada maijā Pedagoģiskās padomes sēdē tika nobalsots par ''Kārtība, kādā tiek izsniegtas zelta un sudraba liecības Vecsaules pamatskolas izglītojamajiem par augstiem mācību sasniegumiem''. Liecību izsniegšanas mērķis ir motivēt izglītojamos paaugstināt mācību sasniegumus.

Piektdien, 20. decembrī, Vecsaules pamatskolas aktu zālē pulcējās skolēni, viņu audzinātāji un administrācija, lai svinīgi saņemtu zelta un sudraba liecības. Šogad zelta liecības saņēma 5 skolēni, bet sudraba liecības-30 skolēni.

Zelta liecību saņēmēji

 1. 1.a kl. Kate Aleksandra Balgalve
 2. 2.a kl. Krišjānis Ķēniņš
 3. 2.a kl. Sandris Vecvagars
 4. 3.a kl. Evelīna Marta Lepse
 5. 3.b kl. Līva Viļuma

Sudraba liecību saņēmēji

 1. 1.a kl. Alens Pačegonis
 2. 1.a kl. Elīna Pačegone
 3. 1.a kl. Viktors Strīķis
 4. 1.a kl. Milana Suboča
 5. 1.a kl. Nikola Veldze
 6. 1.b kl. Markuss Kaļķis
 7. 1.b kl. Verners Fībigs
 8. 2.a kl. Ervīns Strjuks
 9. 2.a kl. Karolīna Vaitaite
 10. 2.b kl. Mareks Grīnbergs
 11. 2.b kl. Artūrs Petrovskis
 12. 2.b kl. Lauris Vilims
 13. 3.a kl. Marks Petrovskis
 14. 3.a kl. Rūta Sausā
 15. 3.a kl. Alekss Subočs
 16. 3.a kl. Emilī Aiše Treilība
 17. 3.b kl. Karolīna Rozenfelde
 18. 4.a kl. Ralfs Krebss
 19. 4.a kl. Viesturs Volosovskis
 20. 4.b kl. Estere Apfelberga
 21. 4.b kl. Nikola Nīcgale
 22. 5.a kl. Katrīna Ķēniņa
 23. 5.a kl. Roberts Treilībs
 24. 5.b kl. Gabriela Urbanoviča
 25. 6.a kl. Everts Rūdolfs Lepsis
 26. 7.a kl. Artis Barauskis
 27. 7.a kl. Līva Lazdiņa
 28. 8.a kl. Santa Spundiņa
 29. 9.a kl. Linda Baranovska
 30. 9.a kl. Helēna Māske

Ar nelielu Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu aizvadīti visjaunāko dambretistu turnīri "Mēneša zvaigznes" - 04.12.2019. Uz sacensībām bija aicināti 2012.gadā dzimuši un jaunāki zēni un meitenes. Sacensībās piedalījās 23 zēni un 16 meitenes no sešām skolām un bērnudārza "Zīlīte" audzēkņi. Turnīrs meitenēm noslēdzās ar pārliecinošu bērnudārza audzēkņu pārākumu. Zēnu turnīru ar visām uzvarām noslēdza Verners Fibigs no Vecsaules pamatskolas, bet viņa skolasbiedrs Markuss Kaļķis ierindojās sestajā vietā. Pirmo vietu skolu vērtējumā izcīnīja Vecsaules pamatskolas audzēkņi. Veiksmi un izturību turpmākajās cīņās

.

images

2019. gada 11. septembrī

Ar rudens čempionātu 2010. gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem ievadīta Prāta spēļu olimpiāde "Bauska-2019". Sacensībās piedalījās 21 dalībnieks no piecām novada skolām. Astoņās spēļu kārtās nevienam jaunajam dambretistam neizdevās izvairīties no nepatīkamā vārdiņa "padodos". Pieveikt piecus pretiniekus un divas cīņas noslēdzot neizšķirti ceturto vietu tabulā aizņēma  Vecsaules pamatskolas 1.klases audzēknis Verners Fibigs. Komandu vērtējumā otrā vietā Vecsaules pamatskolas 1. komanda - 14 punkti, "olimpisko sešinieku" noslēdz vecsauliešu 2. komandas dambretisti.

 

2019. gada 18. septembrī

Rudens ieskaņu baudot un atvasaru gaidot, daba iet kopsolī ar jaunajām dambretistēm. Sacensībās piedalījās 32 dalībnieces no septiņām skolām, kuras pārstāvēja deviņas komandas. Paldies pedagogiem un mazajiem cīnītājiem par izturību.

 

2019. gada 25. septembrī

Aizvadīts Prāta spēļu olimpiādes U-12  vecuma grupas  čempionāts zēniem. Sacensībās piedalījās 34 dalībnieki no sešām skolām. Zelta medāļu saņēma Everts Rūdolfs Lepsis. Vecsaules pamatskolai-14 punkti. Vēlu veiksmi turpmākajās cīņās!

 

2019. gada 09. oktobrī

Sen gaidītā atvasara  šodien priecēja arī dambretistu saimi, kuri aizvadīja piekto Prāta spēļu olimpiādes rudens čempionātu U-15 grupā zēniem. Šoreiz cīņās iesaistījās 31 dalībnieks, pārstavētas astoņas komandas. Cīņā par čempionāta medaļām tāpat kā iepriekšējā turnīrā iesaistījās labākie no U-9 un U-12 grupas čempionātiem. Rudens čempionāta U-12 grupas čempions Everts Rūdolfs Lepsis uzvarēja trīs pretiniekus, bet ar pieciem nospēlēja neizšķirti, tajā skaitā pēdējā kārtā ar šāsdienas čempionu Reini Štālu, un pēc papildkoeficienta apsteidza  noslēguma tabulas  piekto un sesto vietu ieguvējus vecsaulieti Leo Jonikānu un Heviju Trīberu no Uzvaras pamatskolas.

 

2019. gada 16. oktobrī

Vienā no skaistākajām šā gada rudens dienām uz Prāta spēļu olimpiādes rudens čempionātu dambretē pulcējās U-15 vecuma grupas meitenes. Sacensībās iesaistījās 18 dalībnieces no piecām skolām. Pirmajos sešos turnīros  iesaistījušies 169 dalībnieki no astoņām skolām. Šodienas cīņās  deviņas dalībnieces čempionātos pirms gada un 2019. gada skolēnu sporta spēlēs bija izpildījušas trešo sporta klašu normatīvus  un šodienas cīņu noslēguma tabulā ari  aizņēmušas pirmās deviņas ailes. Komandu vērtējumā 14 punkti Vecsaules pamatskola (Eva Kublinska, Megija Pačegone, Sannija Māske). Vēlu patīkami aizvadīt rudens brīvdienas, veiksmi un izturību turpmākajās cīņās! 

 

2019. gada 13. novembrī

Aizvadīts prāta spēļu olimpiades rudens čempionāts šahā piekto-devīto klašu grupas zēniem un meitenēm. Sacensībās piedalījās 21 dalībnieks no piecām skolām. Ar divām komandām tika pārstāvētas Bauskas 2.vidusskola un Vecsaules pamatskola. Dalībnieki sacentās sešās kārtās. Ar visām uzvarām čempionātu noslēdza vecsaulietis Leo Jonikāns, par punktu apsteidzot savu skolas biedru Evertu Rūdolfu Lepsi.  Zelta godalgu mājup aizveda vecsauliete Elza Zandere. Komandu cīņā pārliecinošu uzvaru guva Vecsaules pamatskolas šahisti, ierindojoties pirmajā un trešajā vietā.

Sacensību tiesnesis Māris Bergs