Vecsaules pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Jevgēņija, Jevgēņijs, Eižens

images

2019. gada 11. septembrī

Ar rudens čempionātu 2010. gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem ievadīta Prāta spēļu olimpiāde "Bauska-2019". Sacensībās piedalījās 21 dalībnieks no piecām novada skolām. Astoņās spēļu kārtās nevienam jaunajam dambretistam neizdevās izvairīties no nepatīkamā vārdiņa "padodos". Pieveikt piecus pretiniekus un divas cīņas noslēdzot neizšķirti ceturto vietu tabulā aizņēma  Vecsaules pamatskolas 1.klases audzēknis Verners Fibigs. Komandu vērtējumā otrā vietā Vecsaules pamatskolas 1. komanda - 14 punkti, "olimpisko sešinieku" noslēdz vecsauliešu 2. komandas dambretisti.

 

2019. gada 18. septembrī

Rudens ieskaņu baudot un atvasaru gaidot, daba iet kopsolī ar jaunajām dambretistēm. Sacensībās piedalījās 32 dalībnieces no septiņām skolām, kuras pārstāvēja deviņas komandas. Paldies pedagogiem un mazajiem cīnītājiem par izturību.

 

2019. gada 25. septembrī

Aizvadīts Prāta spēļu olimpiādes U-12  vecuma grupas  čempionāts zēniem. Sacensībās piedalījās 34 dalībnieki no sešām skolām. Zelta medāļu saņēma Everts Rūdolfs Lepsis. Vecsaules pamatskolai-14 punkti. Vēlu veiksmi turpmākajās cīņās!

 

2019. gada 09. oktobrī

Sen gaidītā atvasara  šodien priecēja arī dambretistu saimi, kuri aizvadīja piekto Prāta spēļu olimpiādes rudens čempionātu U-15 grupā zēniem. Šoreiz cīņās iesaistījās 31 dalībnieks, pārstavētas astoņas komandas. Cīņā par čempionāta medaļām tāpat kā iepriekšējā turnīrā iesaistījās labākie no U-9 un U-12 grupas čempionātiem. Rudens čempionāta U-12 grupas čempions Everts Rūdolfs Lepsis uzvarēja trīs pretiniekus, bet ar pieciem nospēlēja neizšķirti, tajā skaitā pēdējā kārtā ar šāsdienas čempionu Reini Štālu, un pēc papildkoeficienta apsteidza  noslēguma tabulas  piekto un sesto vietu ieguvējus vecsaulieti Leo Jonikānu un Heviju Trīberu no Uzvaras pamatskolas.

 

2019. gada 16. oktobrī

Vienā no skaistākajām šā gada rudens dienām uz Prāta spēļu olimpiādes rudens čempionātu dambretē pulcējās U-15 vecuma grupas meitenes. Sacensībās iesaistījās 18 dalībnieces no piecām skolām. Pirmajos sešos turnīros  iesaistījušies 169 dalībnieki no astoņām skolām. Šodienas cīņās  deviņas dalībnieces čempionātos pirms gada un 2019. gada skolēnu sporta spēlēs bija izpildījušas trešo sporta klašu normatīvus  un šodienas cīņu noslēguma tabulā ari  aizņēmušas pirmās deviņas ailes. Komandu vērtējumā 14 punkti Vecsaules pamatskola (Eva Kublinska, Megija Pačegone, Sannija Māske). Vēlu patīkami aizvadīt rudens brīvdienas, veiksmi un izturību turpmākajās cīņās! 

Sacensību tiesnesis Māris Bergs